Kursy na Ratownika Wodnego

Zdaj kurs i uzyskaj uprawnienia zawodowe Ratownika Wodnego oraz Instruktora Ratownictwa Wodnego.

Prowadzimy kursy na ratownika wodnego, po których wraz ze zdaniem egzaminu uzyskuje się uprawnienia zawodowe Ratownika Wodnego oraz Instruktora Ratownictwa Wodnego. Tytuły te nadawane są na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym. Na podstawie zgody wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych jesteśmy podmiotem uprawnionym do prowadzenia szkoleń i egzaminów z ratownictwa wodnego.
Wszystkie kursy ratownika wodnego są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną i egzaminacyjną posiadającą regulowane przepisami uprawnienia i odpowiednie przygotowanie pedagogiczne. Posiadamy własną bazę szkoleniową z nowoczesnym zapleczem sprzętowym (deski ratownicze, deski ortopedyczne, łodzie motorowe, fantomy, sprzęt multimedialny). Oferujemy ratownictwo wodne na najwyższym możliwym poziomie.

Posiadamy autorski program szkolenia zgodny z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym.

Nasz program szkolenia został zaakceptowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.
Zajęcia odbywają się w salach wykładowych, na pływalniach, na wodach otwartych oraz w naszej bazie szkoleniowej, znajdującej się niedaleko Krakowa.

Wszelkich informacji udziela Kierownik Podmiotu tel. 603484661

Podmioty uprawnione do wykonywania zadań ratownictwa górskiego i wodnego